Instruktorki

Gabrysia Walusiak

pole dance

Taniec jest jej pasją od dzieciństwa. Zaczynała od lekcji baletu a następnie szkoliła się w tańcu współczesnym. Zebrane doświadczenia taneczne wykorzystała w Pole Dance, tworząc dla siebie nową inspirację taneczną. Gabrysia jest wychowanką naszego studia. Obecnie uczęszcza do Policealnej Szkoły Samoobrony i Walk Wręcz w Bielsku-Białej.

 

Gabrysia Walusiak
Kamila Halena

Kamila Halena

pole dance

Z tańcem związana od najmłodszych lat. Eksperymentowała z różnymi stylami tańca między innymi: jazz, taniec współczesny, a także dancehall. Trenowała i nabierała umiejętność u choreografów takich jak Grzegorz Pańtak, Szymon Osiński, Agnieszka Jarosińska, Rafał Kamiński. Postanowiła spróbować swoich sił w pole dance, który zaciekawił ją połączeniem bliskiego jej sercu jazzu, z techniką tańca, siłą oraz akrobatyką. Pole dance trenuje od 3 lat, umiejętności nabywała w naszej szkole. Obecnie kontynuuje naukę w liceum ogólnokształcącym o profilu sportowym.

 

Dominika Szczypka PD

pole dance

Studentka szkoły sportowej. Już jako dziecko powiązała swoje życie z tańcem, przez 8 lat tańczyła w zespole „Adagio”, specjalizujący się w tańcu nowoczesnym. Ukończyła kurs instruktora Fitness aerobic & step pod okiem Jannie’go Lindeque. W pole dance przyciągnęły ją wartości, które najbardziej sobie ceni tzn. siła, gibkość, taniec oraz praca nad całym ciałem. Od 3 lat kursantka naszej szkoły.

 

Dominika Szczypka PD
Paulina  Kubaszczyk

Paulina Kubaszczyk

pole dance

Paulina i trenuje pole dance od 3 lat. W wolnych chwilach szuka nowych inspiracji, dzieki którym sama się uczy i przekazuje wiedzę innym. Podczas treningu wyłącza się zupelnie ze świata zewnętrznego i wchodzi w inny wymiar - na wysokich obrotach. Obecnie studentka na AWF w Katowicach.

 

Kasia Bator-Sromek

pole dance

Związana z tańcem od 22 lat. Od 9 lat pracuje jako Pedagog tańca modern, jazz, contemporary, klasyka i taniec ludowy. Ukończyła studia wyższe na kierunkach tanecznych: licencjat dający tytuł tancerza w Wyższej Szkole Umiejętności w Kilecach, mgr Pedagogiki tańca w Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi, jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Oprócz tego cały czas się rozwija uczestniczą w róznych warsztatach prowadzonych przez pedagogów takich jak: Thierry Verger, Jean Cloud Marginale, Stacy Boedeker, Grzegorz Pańtak, Małgorzata Ziółkowska i wiele innych. Od dwóch lat trenuje pole dance w Cubana Pole Dance Studio. Zebrane doświadczenie taneczne wykorzystuje w Pole Dance tworząc nowe inspirację.

 

Kasia Bator-Sromek
Asia Szczerbik

Asia Szczerbik

pilates

Będąc zawsze mocno zainteresowana sportem, tańcem i muzyką znalazła naturalne przejście do nauczania Metody Pilates. Poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konwencjach doskonali swój warsztat techniczny i merytoryczny, pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności pracy ciałem, które wykorzystuje i skutecznie naucza na swoich zajęciach. Certyfikowany instruktor Metody Pilates- Praca na matach I i II stopień, Pozycja stojąca, Senior, Pilates Equipment, Praca na maszynach – Pilates Reformer. W pracy najbardziej ceni pozytywną atmosferę i systematyczność. "To umysł jest budowniczym ciała" - Joseph Pilates