Instruktorki

Asia Michalak

pole dance

Asia Michalak od 12 lat profesjonalnie związana z tańcem. Swoją taneczną przygodę rozpoczęła w formacji jazzowej. Uczestniczyła w wielu warsztatach z zakresu tańca jazzowego oraz klasycznego ucząc się od najlepszych instruktorów. Pole dance zafascynował ją połączeniem tańca oraz akrobatyki. Nowe hobby jeszcze bardziej utwierdziło ją, że taniec to jej przyszłość, która poprzez pasje przerodziła się w pracę. Od dwóch lat Asia specjalizuje się w Exotic Pole Dance. Uczestniczy w wielu warsztatach cały czas poszerzając swoją wiedzę. Dzięki pasji oraz ciężkiej pracy wraz z mężem utworzyła Cubana Pole Dance Studio - miejsce w którym odkryjesz swoją kobiecość i wzmocnisz ciało, a pole Dance stanie się Twoją pasją. Asia jest certyfikowanym instruktorem fitness. Obecnie cały wolny czas wypełnia jej opieka nad rozbrykanym synkiem Oliwierem.

 

Asia Michalak
Gabrysia Walusiak-Skrzyp

Gabrysia Walusiak-Skrzyp

pole dance

Swoją przygodę z tańcem zaczęła już od najmłodszych lat. Uczęszczała zarówno na lekcje baletu,tańca nowoczesnego i współczesnego. Przygodę z Pole Dance zaczęła 6lat temu w Studiu Cubana. Po pewnym czasie uczestnictwo w zajęciach stało się dla niej czymś więcej. Dla Gabrysi pole dance to hobby, praca a także pasja. Jest Certyfikowanym instruktorem Pole Dance. Uczestniczka wielu szkoleń oraz warsztatow z najlepszymi w dziedzinie Pole Dance.Szkoliła się u takich osób jak;
Agata Jarzębowska,Natasha Wang,Anastasia Sokołowa,Berenika Nienadowska,Jakub Zieliński,Patryk Rybarski,Katarzyna Bigos,Teresa Seidlova,Marta Stachowicz,Karolina Sobieraj.
Zawsze uśmiechnięta, cierpliwa i chętna do pomocy. Doświadczony trener przy którym nauka pole dance będzie samą przyjemnością.

 

Dominika Szczypka

pole dance

Dominika związana z naszym studiem już od 5 lat w tym od 3 lat jako instruktor. 
Przez 7 lat rozwijała się tanecznie w zespole "Adiagio", a przez 3 kolejne lata w szkolnych lekcjach tańca towarzyskiego. Próbowała swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych, ale to pole dance zawładnęło jej sercem.
Studiowała na Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie, oraz ukończyła wiele kursów związanych ze wzmacnianiem i stretchingiem. To zmotywowało ją do zdobycia certyfikatu instruktora pole dance. Ukończyła kurs Pole Predators- projekt trenerki ze średnią 5.17.
Pole dance jest dla niej połączeniem najważniejszych elementów tj. siła, wytrzymałość, gibkość, oraz taniec. Uważa że już jest to idealna mieszanka do przekraczania swoich barier. Najbardziej ceni sobie postępy swoich kursantów, oraz jaką im to przynosi satysfakcję.
Nasz koksik, niejeden strongman pozazdrościł by jej siły. Jeśli chcesz poznać Pole Dance od strony siłowej czy akrobatyki - trafiłaś pod dobry adres.

 

Dominika Szczypka
Kasia Bator-Sromek

Kasia Bator-Sromek

pole dance

Katarzyna Bator Sromek- certyfikowana instruktorka pole dance, mgr Pedagogiki tańca, absolwentka AWF we Wrocławiu, Tancerka, Choreograf.
Przygotowuje zawodniczki do Mistrzostw Polski aprobowanych przez IPSF, jest członkiem tego stowarzyszenia.
Sama startuje w konkursach Ogólnopolskich i Międzynarodowych sztuki cyrkowej i poledance z sukcesami. 

Posiada odpowiednie kwalifikację do prowadzenia zajęć Pole Dance z dziećmi. Ukończyłam kurs instruktora Pole Dance w Krakowskim Centrum Kultury Fizycznej  przy AWF w Krakowie. W 2014 r zdobyłam tytuł Magistra pedagogiki tańca  w Łodzi. A w 2015 r  Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na specjalizacji Nauczyciel wychowania Fizycznego.

W zawodzie nauczyciela pracuje od 2008 r. do nadal. Przez ten czas zdobyła doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku zaczynając od 3 latków poprzez dzieci uczące się w szkołach  podstawowych, gimnazjach i  liceach oraz  dorośli. Cały czas rozwija i pogłębia swój warsztat taneczny i wiedzę pedagogiczną , fitnesową, jeżdżi na międzynarodowe warsztaty taneczne, szkolenia i kursy organizowane przez AWF w Krakowie oraz  Oświatę. 

Dzieci do niej lgną na potęgę! Zawsze uśmiechnięta, z troska podchodzi do swoich młodszych podopiecznych przygotowując ich jednocześnie do licznych zawodów. 

 

Karolina Sobańska

pole dance

Swoją przygodę z pole dance rozpoczęła w 2013 roku. Początkowo była to dla niej forma zabawy, spędzania wolnego czasu, która z biegiem lat przerodziła się w pasje.
Posiada międzynarodowy tytuł instruktora pole dance na poziomach basic, intermediate oraz advanced.
Na codzień wciąż stara się szkolić oraz doskonalić swoje umiejętności uczestnicząc w warsztatach m.in. z Iwoną Drzymałą, Martą Stachowicz, Natalią Majer, Wiktorią Wosińską. Oprócz pole dance Karolina jest miłośniczką zwierząt, jazdy na snowboardzie oraz wariacji na kole- aerial hoop! 
Nasza nowa perełka. Pokaże Wam jak pięknym stylem tańca jest Pole Dance. Zaszczepi w Was pasje, która zostanie na dłużej! 
 

 

Karolina Sobańska
Ania Buczyńska

Ania Buczyńska

pole dance

Swoją przygodę z Pole Dance rozpoczęła dopiero w wieku 34 lat. Jej serce skradł styl Exotic,  gdzie nieustannie doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w różnych warsztatach, prowadzonych m.inprzez Martynę Dominikowską , Nikolę Dróżdż czy Martynę Pająk.


Ania wyznaje zasadę ,że Pole Dance trzeba mieć w głowie i sercu a cała reszta to kwestia determinacji i regularnego treningu. 


Posiada międzynarodowy tytuł instruktora Pole Dance, który zdobyła pod czujnym okiem wymagającej kadry instruktorskiej w skład której wchodzą min: Marta Stachowicz , Nikola Dróżdż , Jan Borecki oraz  Izabela Krajanowska. 


Jest zafascynowana tym jak wiele dziedzin sporu łączy ze sobą Pole Dance i jak wiele satysfakcji daje przekraczanie swoich barier.Ania podczas swoich zajęć Exotic, uwielbia zwracać uwagę na detale i płynność ruchu, które odpowiadają za efekt końcowy.


Cieszy ją każdy najmniejszy sukces jej kursantek. Jest wiernym kibicem i mentorem na każdym kroku kursu. Jej największym marzeniem jest aby dziewczyny odnalazły swoje własne FLOW w tańcu.